Podjela završnih svjedodžbi generacije 2012./2013.

U četvrtak, 18. srpnja 2013. podijeljene su završne svedodžbe i potvrde o položenim ispitima drževne mature te nagrađeni najbolji maturanti generacije 2012./2013. Na početku se nazočnima, u ime ravnatelja, obratila predsjednica Školskog odbora Nensi Araminčić, lab.ing., a zatim su pročitani rezultati završnih ispita za ovu školsku godinu. Najbolji rezultat na završnom ispitu postigli su učenici IV-7 razreda, programa zubotehničar, čak 4,93. Srednja ocjena završnog ispita iznosi 4,54. Predsjednica Školskog odbora je najboljim maturanticama uručila plakete i Ljetopis Medicinske škole u Rijeci. Plaketu za najbolju maturanticu primila je Stephani Kuljanić iz IV-4 razreda, a najbolja maturantica generacije 2012./2013. je Pegi Pavletić iz IV-6 razreda. U ime maturanata riječi zahvale izrekla je najbolja maturantica generacije Pegi Pavletić iz IV-6 razreda. Najbolji uspjeh na državnoj maturi postigla je Ivana Križić iz IV-6 razreda. Svečanu prisegu zdravstvenih djelatnika pročitala je Heli Kompanjet, prof. Ispitna koordinatorica Irena Eisenkohl Novaković, VMS prozvala je sve maturante, a razrednici su im uručili svjedodžbe. Svečanost podjele pripremila je i vodila Ines Turković, dipl.teolog. Na kraju svečanosti svi su zajedno zapjevali Gibonijevu pjesmu "Zlatne godine". Više pogledajte u foto-galeriji.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 18. 7. 2013.